top of page

Fox Holeshot liderleri Jorge Prado ve Tom VialleMXGP, MXGP ortağı Fox ile birlikte 2021 FIM Motokros Dünya Şampiyonası sezonu boyunca devam eden Fox Holeshot yarışmasına devam etmekten heyecan duyuyor .


Yarışma nasıl işliyor?


Hem MXGP hem de MX2 yarışlarında ilk viraj çıkışında zemine boyanmış beyaz çizgiyi geçen sürücüye 1 puan verilliyor. Sezon sonunda, her kategoride bir tane olmak üzere en fazla Fox Holeshot puanına sahip 2 yarışçı mega ödülü kazanıyor!


Türkiye'nin Bitci MXGP'si sırasında MXGP ve MX2 startlarına Red Bull KTM Factory Racing'den Jorge Prado ve Tom Vialle hakim oldu . Pardo her iki yarışta da liderliğini koruyamazken, Vialle çok daha güçlüydü ve 2-1'lik art arda ikinci galibiyetini alarak Türkiye gezisini zirvede noktaladı.


Jorge Prado, Monster Energy Kawasaki Yarış Takımı'ndan Romain Febvre'nin dört puan önünde dokuz delik atışı ile MXGP Fox Holeshot sınıflandırmasında lider . Bu arada MX2'de en çok puanı alan (5) Tom Vialle, Red Bull KTM Factory Racing'den Mattia Guadagnini'nin iki puan önünde.

Afyon Bitci MXGP'den Fox Holeshot Filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.
5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page