Spor, Kültür, 

Sanat, Müzik, Kamp... 

Ailece Eğlence!

 

TÜRKYE MOTOFEST'TE YILDIZLAR GEÇİDİ
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
8 gün boyunca 16 büyük konser ile Türkiye ve dünyadan 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan Türkiye MotoFest, Avrupa'da 2021 yılındaki en büyük festival olma özelliği taşıyor.

8 gün boyunca pek çok markanın çeşitli aktiviteleri, spor etkinliklerinin de yer aldığı festivalde

1 Eylül 2021 Çarşamba günü Mustafa Ceceli  ve Necati ve Saykolar, 2 Eylül'de Cem Adrian ve Ufuk Beydemir, ,3 Eylül'de Etpio ve Gripin, 4 Eylül'de Kıraç ve Merve Özbey, 5 Eylül'de İrem Derici ve Cenk Eren, 6 Eylül 'de DJ Doğukan Alsoy ve Ogün Sanlısoy, 7 Eylül'de Mithat Körler & Orkestrası ve Retrobüs, 8 Eylül'de ise Zakkum ve Ceren Gündoğdu sahne aldı.

Organizasyonun ilk yılında (2018) Athena, Demir Demirkan ve Ceza sahne alırken festivali 25 binin üzerinde katılım gerçekleşti. 

2019 yılında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP of Turkey 2019) ile eş zamanlı gerçekleştirilen organizasyonda ise 6 Eylül Cuma günü Fedon, 7 Eylül Cumartesi günü Aleyna Tilki ve 8 Eylül Pazar günü ise Murat Boz sahne aldı. Gün içinde çok sayıda sponsorun düzenlediği aktivite de katılımcılardan büyük ilgi gördü. İkinci yıl festivalin ve yarışların katılımcı sayısı 40 bini buldu. 

Ücretsiz Kamp ve Karavan Yeri
Festival alanında bulunan kamp ve karavan konaklama imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz, kamp ve karavan alanından faydalanmak için kamp malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın. Kamp alanından faydalanmak için çadır veya karavanınız ile beraber gelmeniz gerekiyor.

Gün Boyu 40'tan fazla Ücretsiz Etkinlikler
Festivali ve Dünya Şampiyonasını gün boyu dolu dolu yaşayabilirsiniz. 
Müzik Konserleri, Mini Golf, Zipline, Mini Atv, Simülatör Oyunlar, Çocuklar için motosiklet eğitimleri, Futbol ve Basketbol turnuvaları, video oyunları ve onlarca farklı ücretsiz etkinlikler katılımcılara keyifli anlar yaşatıyor.