top of page

Spor, Kültür, 

Sanat, Müzik, Kamp... 

Ailece Eğlence!

 

TÜRKİYE MOTOFEST'TE
YILDIZLAR GEÇİDİ 
   


⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Türkiye’nin 2022’de de en büyük spor ve gençlik etkinliği olan Türkiye MotoFest, 200 bin kişiyi ağırladı.

Beş gün boyunca pek çok markanın çeşitli aktiviteleri, spor etkinliklerinin de yer alacağı festivalin konserinde; Gökçe, Sagopa Kajmer, Yüksek Sadakat, Manuş Baba Ebru Yaşar, Mary Jane, Koray Avcıi Kolpai Erol Evgin ve SüperStar Ajda Pekkan sahne aldı.

2021 yılında 8 gün boyunca 16 büyük konser ile Türkiye ve dünyadan 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan Türkiye MotoFest, Avrupa'da 2021 yılındaki en büyük festival olma özelliği taşıyor.

 

Pek çok markanın çeşitli aktiviteleri, spor etkinliklerinin de yer aldığı 2021 yılındaki festivalde 1 Eylül 2021 Çarşamba günü Mustafa Ceceli  ve Necati ve Saykolar, 2 Eylül'de Cem Adrian ve Ufuk Beydemir, ,3 Eylül'de Etpio ve Gripin, 4 Eylül'de Kıraç ve Merve Özbey, 5 Eylül'de İrem Derici ve Cenk Eren, 6 Eylül 'de DJ Doğukan Alsoy ve Ogün Sanlısoy, 7 Eylül'de Mithat Körler & Orkestrası ve Retrobüs, 8 Eylül'de ise Zakkum ve Ceren Gündoğdu sahne aldı.

2019 yılında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP of Turkey 2019) ile eş zamanlı gerçekleştirilen organizasyonda ise 6 Eylül Cuma günü Fedon, 7 Eylül Cumartesi günü Aleyna Tilki ve 8 Eylül Pazar günü ise Murat Boz sahne aldı. Gün içinde çok sayıda sponsorun düzenlediği aktivite de katılımcılardan büyük ilgi gördü. İkinci yıl festivalin ve yarışların katılımcı sayısı 40 bini buldu. 

Organizasyonun ilk yılında (2018) Athena, Demir Demirkan ve Ceza sahne alırken festivali 25 binin üzerinde katılım gerçekleşti. 

Ücretsiz Kamp  Yeri
Festival alanında bulunan kamp alanında konaklama imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Su, Ücretsiz Elektrik, Ücretsiz  Duş, Ücretsiz  Mutfak, Ücretsiz  Çamaşırhane-Ütü Odası, Ücretsiz Kaset Boşaltma Alanı... 

Kamp alanından faydalanmak için kamp malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın.

Gün Boyu 40'tan fazla Ücretsiz Etkinlikler
Festivali ve Dünya Şampiyonasını gün boyu dolu dolu yaşayabilirsiniz. 
Müzik Konserleri, Mini Golf, Zipline, Simülatör Oyunlar, Çocuklar için motosiklet eğitimleri, Futbol ve Basketbol turnuvaları, video oyunları ve onlarca farklı ücretsiz etkinlikler katılımcılara keyifli anlar yaşatıyor. 

bottom of page