top of page

OFF-ROAD TUTKUNLARI GİZEMLİ ŞEHİR AFYON´A HAYRAN KALDI

Güncelleme tarihi: 7 Mar 2022


Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, Afyonkarahisar’da buluştu. Termal Turizminin yanı sıra sağlık, spor ve motor sporlarının üssü olarak adrenalin ve macera tutkunlarının dikkatini çeken Afyonkarahisar, doğada zor koşullarda araç kullanan off-road meraklılarına ev sahipliği yaptı.


Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi ve Anadolu Motor ve Doğa Sporları Kulübü @anmotsk tarafından organize edilen birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış off-road araçlarının yer aldığı“4x4 Afyon Gezisi”, @ecctur ve @juratermal katkılarıyla düzenlendi.


Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde Türkiye’nin farklı illerinden 25 off-road tutkunu, “4x4 #gizemlişehirafyon gezisi” kapsamında Afyonkarahisar'ın tarihi yerlerini gezme fırsatı buldular.


@iletisim @gencliksporbak @tckulturturizm @kenansofuoglu @visit.afyon @afyonkarahisarvaliligi @gokmen_cicek_ @afyonkarahisarbelediyesi @afyongsim @afyonilkultur @motosikletfederasyonu_tmf @platformafyon @afyonhabercom @afyonpostasi @kanal3tv @gazeteafyon @afmokk @tmplatformu @zafer_motosiklet_kulubu @sakirsenkalayci @demiryol.83 @emircansenkalayci @mustafacetin9 @mevlutkolay141 @galipalp @emircansenkalayci @hakancan.namli @wetheriderswtr @fimlive@ecctur @sportinturkey @goturkiye @canoncu61 @toprak_tr54@rodipak64 @bahattinsofuoglu


#OnlyInTürkiye#SafeTourismTürkiye#mxgp#mxgpofturkey#motokros#dünyaşampiyonası#türkiye#turkey#spor#sports#enduro#kros#heyecan#festival#aksiyon#kamp#afyonkarahisar#afyon#turkeymxgp#DahaFazlaYarış#DahaFazlaEğlence#4x4#offroad#ayazini#ayazinikilise#frigya#frigvadisi#frig

32 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page