top of page

Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing, Lucas Coenen ile sözleşme imzalayarak 2023 Takımını tamamladı


Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing , Lucas Coenen'in 2023 FIM Dünya Motokros Şampiyonası öncesinde kadroya katıldığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Belçika'dan gelen Coenen, başarısı kanıtlanmış FC 250 ile MX2 sınıfında yarışmaya hazırlanıyor.


Coenen, bir süre sonra Avrupa'dan çıkacak en parlak yeteneklerden biri. On beş yaşında EMX250 sınıfında yarışırken, son sekiz motordan yedisini kazandı ve son klasmanda ikinci oldu. FC 250'sinde etkileyici bir dönemdi ve bu tür bir potansiyel, Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing tentesi altında beslenecek.


Lucas Coenen'in kadrosuna eklenmesiyle Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing, 2023 FIM Motokros Dünya Şampiyonası'nda oldukça heyecan verici bir üçlü yarışacak . Kay de Wolf ve Roan van de Moosdijk, 12 Mart'ta Patagonya-Arjantin Grand Prix'si ile başlayacak yeni döneme şampiyonluk hayalleriyle girecek.


Lucas Coenen: "2023 sezonu için Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing'e katıldığım için gerçekten heyecanlıyım! MX2 kariyerime Husqvarna kadar prestijli bir markayla başlamak benim için bir onur ve FC 250'mde neler yapabileceğimi görmek için sabırsızlanıyorum."


Rasmus Jorgensen, Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing Takım Müdürü: "Lucas Coenen'i Nestaan ​​Husqvarna Factory Racing'e eklemek hepimiz için heyecan verici. Husqvarna markası ve bu hikayeyi birlikte yazmaya devam etmek çok mantıklı! 2023, ekip için harika bir yıl olacak şekilde şekilleniyor. Kay ve Roan, şanssız 2022 sezonunu geride bırakmak için son derece motive olmuş ve gözlerini Husqvarna'ya dikmiş durumda. 2023. Birinci tur için geri sayıyoruz!"

Fotoğraf telif hakkı: Husqvarna Factory Racing

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page