top of page

Irmak Yıldırım ve İrem Derici Afyonkarahisar'da biraraya geldi..

Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası'na (WMX) Türkiye'den katılacak kadın sporcu Irmak Yıldırım, Türkiye MotoFest'te konser verecek sanatçı İrem Derici'yle Afyonkarahisar'da bir araya geldi.


Irmak Yıldırım, 5 yaşından beri motosiklet kullandığını, katılacağı yarışta Türkiye'


yi ve Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını dile getirirken, kendisine destek olan başta Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve kendi ailesine teşekkür etti.


İREM DERİCİ: "AFYONKARAHİSAR'DAN KONSER TEKLİFİ GELİNCE HAVALARA UÇTUM"


5 Eylül'de Türkiye MotoFest'te konser verecek sanatçı İrem Derici de büyük bir festival için kendisine teklif yapıldığında havalara uçtuğunu vurguladı.


Irmak Yıldırım ile de tanışacağının söylenmesi üzerine heyecanlandığını aktaran Derici, şöyle konuştu: "Irmak Yıldırım, Afyonkarahisar'ı ve Türkiye'yi temsil edecek genç ve zeki bir kadın. Ben 34 yaşındayım ve bisiklete bile binmeyi bilmiyorum. Motokros yarışları, hayranlıkla izlediğim bir spor. Bizi temsil edeceği günlerde Irmak'a dua edeceğiz. Desteğimizi asla eksik etmeyeceğiz. Bakalım ben de Türkiye MotoFest'te sahnede neler yapacağım artık. Irmak'ın 5 yaşında motor kullanmaya başladığını duyduğumda ben de kendime 'İrem biraz geciktin galiba' dedim. Irmak da en azından bana bisiklete binmeyi öğretir. Bunu da çok isterim."


Yılın en büyük etkinliği TÜRKİYE MOTOFEST 1-5 Eylül'de #gizemlişehirafyon da.

278 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti

Impossibile caricare i commenti
Si è verificato un problema tecnico. Prova a riconnetterti o ad aggiornare la pagina.
bottom of page