top of page

#gizemlişehirafyon da OFF-ROAD heyecanı...


Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, 28 Şubat-2 Mart tarihlerinde #gizemlişehirafyon da buluşacak.


Termal Turizminin yanı sıra sağlık, spor ve motor sporlarının üssü olarak adrenalin ve macera tutkunlarının dikkatini çeken Afyonkarahisar, doğada zor koşullarda araç kullanan off-road meraklılarına ev sahipliği yapacak. @afyonkarahisarvaliligi@ afyonkarahisarbelediyesi ve @anmotsk tarafından organize edilen birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış off-road araçlarının yer alacağı “4x4 Afyon Gezisi”, 28 Şubat-2 Mart tarihlerinde @ecctur ve @juratermal katkılarıyla düzenlenecek.


Türkiye’nin farklı illerinden 25 off-road tutkunu, “4x4 Afyon Gezisi” kapsamında ilk önce 3 bin yıllık tarihi yerleşim merkezleri, oyma kaya mezarları, kilise, kale ve kaya evlerin yer aldığı tarihi Ayazini Ören Yerine doğru direksiyon sallayacak. Off-road meraklıları, iki gün boyunca Afyonkarahisar'ın tarihi ve doğal güzelliklerinin yer aldığı rotayı takip edecek. “4x4 Afyon Gezisi” boyunca, UNESCO'nun ‘Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil ettiği gastronomi şehri Afyonkarahisar mutfağının birbirinden güzel lezzetleri off-road tutkunlarının beğenisine sunulacak

27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page