top of page

Fox Holeshot Films – MXGP of İsveçMXGP, MXGP ortağı Fox ile birlikte FIM Motokros Dünya Şampiyonası'nın 2022 sezonu için Fox Holeshot yarışmasına devam etmekten heyecan duyuyor.


Yarışma nasıl işliyor?

Her Grand Prix yarışında, hem MXGP hem de MX2 yarışlarında, ilk viraj çıkışında zemine boyanmış beyaz çizgiyi geçen sürücü, Fox Holeshot'ı güvence altına alır ve bir puan alır. Sezonun sonunda, her kategoride bir tane olmak üzere en fazla Fox Holeshot puanına sahip iki binici mega ödülü kazanacak!


İsveç MXGP'sinde, başlangıçları , açılış MXGP ve MX2 yarışlarında iXS Hostettler MXGP Takımı'ndan Valentin Guillod ve F&H Kawasaki Yarış Takımı'ndan Kevin Horgmo'nun da dahil olduğu dört farklı sürücü kazanırken, ikinci elemelerde Monster Energy Yamaha Factory Racing'den Jeremy oldu. Seewer ve Red Bull GasGas Factory Racing'den Simon Längenfelder üçüncü sıraya düşmeden önce yarışın çoğunu yönetti.


15 turun ardından Red Bull GasGas Factory Racing'den Jorge Prado ve Red Bull KTM Factory Racings Tom Vialle , her biri 15 ve 9 puanla Fox Holeshot Klasmanında liderliğini sürdürüyor . Fox Holeshot yarışması , 2022 sezonunun sonuna yaklaşırken, önümüzdeki hafta sonu Finlandiya MXGP'sinde devam edecek.


MXGP Fox Holeshot Sınıflandırmaları

Binici Puan

Jorge Prado 15

Tim Gajser 4

Henry Jacobi 3

Jeremy Seewer 3

Glenn Coldenhoff 1

Paul Jonass 1

Calvin Vlaanderen 1

Ben Watson 1

Valentin Guillod 1

MX2 Fox Holeshot Sınıflandırmaları

Binici Puan

Tom Vialle 9

Simon Langenfelder 7

Kevin Horgmo 3

Thibault Benistant 3

Jago Geerts 3

Mikkel Haarup 1

Mattia Guadagnini 1

Kay Karssemaker 1

Liam Everts 1

Rick Elzinga 1

İsveç MXGP'den Fox Holeshot Filmlerini aşağıdan izleyin.


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page